Transport miejski Wiadomości

Niebezpieczne zderzenie tramwajów w Warszawie. Kilka osób zostało rannych

Niebezpieczne zderzenie tramwajów w Warszawie. Kilka osób zostało rannych Fot. Screen TVP Info

Na warszawskiej Pradze doszło w sobotę do zderzenia dwóch tramwajów. Kilka osób zostało rannych- czytamy na portalu warszawawpigulce.pl. 

PO godz. 17.00 policja dostała zgłoszenie o zderzeniu dwóch tramwajów na ul. Grochowskiej, na wysokości Gocławskiej. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby.

O godzinie 17:08 otrzymaliśmy informację, że przy ulicach Gocławskiej i Grochowskiej doszło do zderzenia dwóch tramwajów linii 26 i 22. Ze wstępnych informacji wiemy, że w wyniku wypadku trzech pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu policjanci ustalili stan trzeźwości motorniczych. Kierowcy byli trzeźwi -powiedziała Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji.

Ruch tramwajowy w kierunku Ronda Wiatraczna był całkowicie zablokowany. Występowały też utrudnienia w ruchu kołowym. 1 pas do skrętu w ulicę Gocławską był zajęty przez służby. Na miejscu były 3 karetki pogotowia ratunkowego, 3 zastępy straży pożarnej, policja i Tramwaje Warszawskie.

Jak udało się dowiedzieć naszemu reporterowi sześć osób jest poszkodowanych. Są badani przez Zespół Pogotowia Ratunkowego- czytamy na stronie TVP Info.

Utrudnienia zakończyły się po godz. 18.00.

pc/warszawawpigulce.pl/TVP Info