Strona główna » Wiadomości » PKP PLK zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na TRAKO 2023

PKP PLK zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na TRAKO 2023

Redakcja

Grupa Kapitałowa PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. zaprasza do odwiedzenia stoiska Grupy Kapitałowej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. na hali C stoisku 26.

Spółki Grupy Kapitałowej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. zapraszają na debaty i spotkania z ekspertami. Szczególnie istotnym wydarzeniem będzie międzynarodowa konferencja pn. „Rola zarządców infrastruktury kolejowej w obliczu wyzwań zmieniającego się świata”, podczas której przy udziale zarządców infrastruktury kolejowej z krajów Unii Europejskiej, przedstawicieli administracji państwowej oraz innych zaproszonych gości porozmawiają na temat stojących przed branżą kolejową szans i wyzwań. Zostaną zaprezentowane osiągnięcia PKP Polskich Linii Kolejowych S.A w rozwoju infrastruktury kolejowej, a także poruszone zagadnienia dotyczące potencjału transportowego korytarzy kolejowych w północno-wschodniej Europie. Konferencja odbędzie się w środę 20 września 2023 roku, w godz. 14:00 – 17:00 w Centrum Konferencyjnym AMBEREXPO (I piętro, sala nr 4). Wstęp na konferencję będzie wolny.

20 września odbędzie się także IV Debata infrastrukturalna pn. „Programy inwestycyjne na polskiej sieci kolejowej jako element polityki transportowej – Co osiągnęliśmy? Co przed nami?” współorganizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury, Instytutem Kolejnictwa, Izbą Gospodarczą Transportu Lądowego, PKP S.A. Spotkanie dostępne dla wszystkich zainteresowanych tematyką potrwa w godzinach 12:00 – 14:00 (Centrum Konferencyjne AMBEREXPO, I piętro, sala nr 1BC).

Ponadto, podczas Targów TRAKO 2023 PLK SA planuje briefingi prasowe:

  • We wtorek 19 września o godz. 12:00  odbędzie się briefing dotyczący przekazania spółce zależnej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. – Pomorskiemu Przedsiębiorstwu Mechaniczno-Torowemu w Gdańsku żurawia kolejowego.
  • W czwartek 21 września o godz. 10:00, podczas briefingu prasowego spółka zależna PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. – Zakład Robót Komunikacyjnych – DOM w Poznaniu otrzyma profilarkę.
  • W czwartek 21 września o godz. 13.00 odbędzie się briefing prasowy połączony z wizytą techniczną, podczas którego zostaną przedstawione efekty kończących się prac PLK SA w porcie w Gdyni.

Przez cały czas trwania Targów TRAKO 2023 PLK SA zapraszają do odwiedzenia na terenie ekspozycyjnym B pojazdu dwudrogowego do inspekcji obiektów inżynieryjnych.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Targi stanowią doskonałą okazję do prezentacji aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności