Strona główna » Wiadomości » Przewozy pasażerskie » ,,Lato z Radiem” – dojazd i moc atrakcji od PKP Intercity

,,Lato z Radiem” – dojazd i moc atrakcji od PKP Intercity

Redakcja

19 sierpnia w Rabce Zdrój odbędzie się koncert ,,Lata z Radiem”. PKP Intercity zaprasza do swojej rodzinnej strefy przewoźnika podczas wydarzenia.

Tegoroczna 46. edycja ,,Lata z Radiem” zawita w Rabce Zdrój obfitując w wiele atrakcji dla uczestników wydarzenia – począwszy od wrażeń muzycznych po zabawy dla najmłodszych. W wydarzeniu weźmie udział również PKP Intercity. Spółka zaprasza do odwiedzania jej stoiska w rodzinnej strefie PKP Intercity. 

19 sierpnia w godzinach od 16:00 do 23:00 przewoźnik zaprasza m.in. do wzięcia udziału w quizie wiedzy o PKP Intercity, skosztowaniu polskich jabłek czy wykonaniu pamiątkowego zdjęcia. Odbędą się również proekologiczne warsztaty tworzenia instrumentów muzycznych z łatwo dostępnych materiałów recyklingowych. Najmłodszym uczestnikom wydarzenia zapewne przypadnie do gustu balonowe zoo, malowanie twarzy czy tworzenie koralikowych bransoletek.  

Na koncert ,,Lata z Radiem” będzie można dotrzeć pociągami PKP Intercity i POLREGIO w ofercie ,,Razem w Polskę”. Oferta obejmuje wielokrotne przejazdy pociągami przewoźników w terminie od piątku od godziny 19:00 do poniedziałku do godziny 6:00. Bilety są dostępne w wersji Razem w Polskę Standard (109 zł 2 klasa TLK i IC, pociągi POLREGIO) oraz w wersji Razem w Polskę Komfort (189 zł 2 klasa EIP, EIC, IC i TLK oraz POLREGIO (R, IR)).

Więcej informacji na stronie PKP Intercity.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności

0
Would love your thoughts, please comment.x