NaKolei.pl OpinieDebaty PITD zaprasza na debatę „Integracja globalnych łańcuchów dostaw – monitorowanie przesyłek e-commerce na Nowym Jedwabnym Szlaku”

PITD zaprasza na debatę „Integracja globalnych łańcuchów dostaw – monitorowanie przesyłek e-commerce na Nowym Jedwabnym Szlaku”

Redakcja

Ustawiczny wzrost rynku e-commerce, a także uwarunkowania biznesowe pomiędzy operatorami logistycznymi, przewoźnikami, nadawcami i odbiorcami, przewidują przewóz towarów transportem kolejowym z Chin do Polski, a następnie ich dystrybucję z wykorzystaniem transportu drogowego i lotniczego w całej Europie – w ramach tzw. Nowego Jedwabnego Szlaku.

Problemem praktyki biznesowej, jest sposób przeprowadzenia procesu monitorowania przesyłek w kanale e-commerce, wzdłuż Nowego Jedwabnego Szlaku, jak również integracji systemowej i informacyjnej partnerów w łańcuchu dostaw, którzy są interesariuszami procesu monitorowania przesyłek. Na ten problem odpowiadają prace badawczo-rozwojowe realizowane w ramach międzynarodowego projektu PLANET. Celem niniejszej debaty jest identyfikacja potrzeb biznesowych globalnych łańcuchów dostaw w zakresie e-commerce oraz wskazanie możliwości ich rozwiązania.

Prowadzący:

Mateusz Izydorek, dyrektor Klastra Luxtorpeda 2.0

Uczestnicy:

Maria Komorowska, International Product Manager Poczta Polska S.A.

Marek Wróbel, Process Manager Poczta Polska S.A.

Adam Koliński, Starszy Specjalista ds. rozwoju logistyki Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania

Małgorzata Kirchner, Kierownik Działu Sprzedaży i Komercjalizacji Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania

 

LINK DO REJESTRACJI

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności