NaKolei.pl WiadomościPrawo i przetargi PESA chce dostarczyć spalinowy skład Wielkopolsce

PESA chce dostarczyć spalinowy skład Wielkopolsce

Redakcja
grodzisk.turystyka.pl

Jedna oferta została złożona w przetargu województwa wielkopolskiego na dostawę dwuczłonowego spalinowego zespołu trakcyjnego. Została ona przesłana przez PESĘ.

Pojazd, który chce kupić samorząd nie musiał być nowy. Zgodnie z wymaganiami przetargowymi musiał być wyprodukowany i dopuszczony do eksploatacji po 1 stycznia 2015 roku, przeznaczony do wykonywania wojewódzkich kolejowych przewozów pasażerskich na liniach regionalnych.

PESA chce za Linka, bo taki skład zapewne proponuje, 11.685.000,00 PLN brutto. Oferta idealnie mieści się w budżecie, bo Urząd Marszałkowski dokładnie tyle chce wydać. Zakup wydaje się więc formalnością.

Pojazd musi zostać dostarczony do 15 grudnia 2021 roku. Zamówienie obejmuje także udzielenie instruktaży technicznych w zakresie obsługi i utrzymania pojazdu osobom wskazanym przez zamawiającego; udzielenie gwarancji na pojazd, oprogramowanie oraz dokumentację techniczną; opracowanie i przekazanie dokumentacji technicznej oraz udzielenie licencji na dokumentację techniczną i oprogramowanie.

Jeżeli Urząd Marszałkowski podpisze z PESĄ umowę do Kolei Wielkopolskich trafi zapewne skład SA139-008, wyprodukowany w 2015 roku, a w przeszłości już eksploatowany przez tamtejszego przewoźnika.

Skomentuj ten artykuł

 

 

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności