NaKolei.pl OpinieDebaty Konferencja ,,Polska logistycznym hubem Europy” 15.10.2020 r. ONLINE [AKTUALIZACJA]

Konferencja ,,Polska logistycznym hubem Europy” 15.10.2020 r. ONLINE [AKTUALIZACJA]

Redakcja
Mat. PITD

Konferencja “Polska logistycznym hubem Europy” odbędzie się w trybie zdalnym. Konferencja jest kontynuacją projektu pod tym samym tytułem, realizowanego przez Polski Instytut Transportu Drogowego. Partnerem organizacyjnym i merytorycznym wydarzenia jest Klaster „Luxtorpeda 2.0”.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z pandemią, organizatorzy zostali zmuszeni do przeniesienia konferencji ,,Polska logistycznym hubem Europy”, która miała odbyć się 15 października br. w Hotelu Marriott w Warszawie.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, wydarzenie odbędzie się TYLKO w formie online. Program konferencji i panele dyskusyjne pozostają bez zmian. Partnerem organizacyjnym i merytorycznym wydarzenia jest Klaster Luxtorpeda 2.0.

Konferencja jest kontynuacją rozmów i debat eksperckich, podczas których poruszane są istotne sprawy z punktu widzenia rozwoju polskiej branży logistyczno-transportowej. Tematy dotykają wielu kwestii, od infrastruktury twardej, zagadnień prawnych, rynku e-commerce po
cyberbezpieczeństwo i infrastrukturę miękką.

Jakie są szanse i zagrożenia, a także jakie warunki musimy spełnić, aby Polska stała się Logistycznym Hubem Europy? – o tym, w keynote speech, opowie Andrzej Banucha z Grupy PKP Cargo S.A.

Z naszymi ekspertami będziemy również rozmawiać o cyfryzacji, jak i organizacji transportu kolejowego i drogowego. Omówione zostaną także kwestie transportu intermodalnego oraz Pakietu Mobilności i IV Pakietu Kolejowego.

Prelegenci konferencji to przedstawiciele takich firm, jak: PKP CARGO S.A., Clip Group, Oracle, INELO, ATC Cargo SA, Siemens Mobility i wiele innych!

Serdecznie zapraszamy!

Link do strony wydarzenia i rejestracji.

Organizator: Polski Instytut Transportu Drogowego

Mat. PITD

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności