Strona główna » Wiadomości » Prawo i przetargi » Wielkopolska przetargiem na P5 trzech spalinowych SA132

Wielkopolska przetargiem na P5 trzech spalinowych SA132

Redakcja
Fot. Ilostan Pojazdów Trakcyjnych/Ficek

Województwo wielkopolskie ogłosiło przetarg, którego przedmiotem jest usługa wykonania czynności piątego poziomu utrzymania (P5) dla 3 spalinowych autobusów szynowych o oznaczeniach kolejowych SA132-001, SA132-003 i SA132-004.

Zamówienie obejmuje także:

  • udzielenie gwarancji i rozszerzonej rękojmi za wady na pojazdy oraz dokumentację techniczną,
  • opracowanie i przekazanie dokumentacji technicznej,
  • udzielenie licencji na dokumentację techniczną.

Prace powinny zostać wykonane do 31 sierpnia 2025 r.

Oferty w przetargu można składać do 27 listopada 2023 r. Będą oceniane według następujących kryteriów:

  • Termin wykonania naprawy P5 pierwszego pojazdu – Waga: 10
  • Termin wykonania naprawy P5 drugiego pojazdu – Waga: 10
  • Termin wykonania naprawy P5 trzeciego pojazdu – Waga: 10
  • Cena – Waga: 70.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu tj. posiadają zdolności techniczne lub zawodowe oraz sytuację ekonomiczną lub finansową do wykonania zamówienia. Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznych i zawodowych, niezbędnych do wykonywania przedmiotowego zamówienia wówczas, gdy wykonawca wykaże, że wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedną naprawę okresową na poziomie utrzymania P5 spalinowego autobusu szynowego o wartości nie mniejszej niż 3 000 000,00 zł brutto.

Jednostki SA132, które mają trafić na naprawy P5 zostały wyprodukowane w latach 2005-2006 przez PESĘ Bydgoszcz S.A. dla Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Ich użytkownikiem są Koleje Wielkopolskie.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności

0
Would love your thoughts, please comment.x