Strona główna » Wiadomości » Tabor » POLREGIO szuka wykonawcy naprawy P3-2 dla SA134-021

POLREGIO szuka wykonawcy naprawy P3-2 dla SA134-021

Redakcja
Fot. FB / KolejLove lubuskie / Robert Trębowicz (ilustracyjne)

Lubuski Zakład POLREGIO poszukuje wykonawcy przeglądu okresowego P3-2 spalinowego zespołu trakcyjnego SA134-021.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy z wyłączeniem przekładni głównych, jednego silnika spalinowego i osuszaczy zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania (DSU) i Dokumentacją Techniczno-Ruchową (DTR) dla pojazdów serii SA134 typu 219Md Mińsk-2.

Na realizację prac będzie 30 miesięcy, a przedmiot zamówienia powinien być wykonany z zachowaniem standardów w zakresie jakości, niezawodności i bezpieczeństwa technicznego, zgodnymi ze standardami ISO lub równoważnymi w zakresie kolejnictwa. Oferty w przetargu można składać do 20 lutego 2023 roku. Jedyne kryterium wyboru stanowi cena.

Od wykonawców wymagane jest doświadczenie. Każdy musi wykazać, że:

  1. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 lub inny równoważny system zarządzania jakością;
  2. w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał lub wykonuje co najmniej 2 przeglądy okresowe trzeciego poziomu utrzymania P3-2 spalinowych zespołów trakcyjnych serii SA134 i/lub SA139 o łącznej wartości brutto nie mniejszej niż 630 000,00 zł.

W przypadku umów niezakończonych, zamawiający weźmie pod uwagę wyłącznie wartość danej umowy w części faktycznie zrealizowanej, która będzie odpowiadać minimalnej wymaganej wartości brutto.

SA134-021 to jednostka wyprodukowana przez ZNTK Mińsk Mazowiecki (obecnie PESA Mińsk Mazowiecki) dla Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego w 2011 r. Jej użytkownikiem jest POLREGIO.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności

0
Would love your thoughts, please comment.x