Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie Transport miejski

PKS Jarosław i POLREGIO – wspólny bilet i usprawnienie komunikacji na Podkarpaciu

PKS Jarosław i POLREGIO – wspólny bilet i usprawnienie komunikacji na Podkarpaciu fot. POLREGIO

Wzajemna sprzedaż biletów, wspólny bilet, sprawniejsza komunikacja w regionie – to wynik współpracy PKS Jarosław i POLREGIO.

Wczoraj, 10 stycznia w Rzeszowie PKS Jarosław i POLREGIO nawiązały współpracę mającą na celu usprawnienie i zwiększenie komfortu podróżowania na Podkarpaciu. POLREGIO zawarło porozumienie z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Jarosław, którego właścicielem jest Powiat Jarosławski.

POLREGIO informuje, że rozpoczęło prace nad wzajemną współpracą z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Jarosław. Dzięki wspólnym działaniom PKS Jarosław i POLREGIO, mianowicie wspólnemu biletowi na przejazdy oraz wzajemnej sprzedaży biletów pasażerowie na Podkarpaciu będą mogli cieszyć się bardziej komfortowym podróżowaniem tymi środkami lokomocji.

Spółki oferują wspólny bilet na pociąg i PKS na odcinku Rzeszów – Jarosław – Lubaczów, Horyniec Zdrój, Narol. Bilety na przejazdy PKS oraz pociągami będzie można zakupić w ramach wzajemnej sprzedaży np. przez portal e-podroznik.pl.

Przewoźnicy informują również o dostosowaniu rozkładu jazdy do potrzeb podróżnych. Więcej informacji o współpracy oraz ofertach obu stron znajdą Państwo na stronie http://www.polregio.pl oraz http://www.pks-jaroslaw.pl/