Kolej jest dla ludzi Tabor

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku z atrakcyjną ofertą na 2017 rok

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku z atrakcyjną ofertą na 2017 rok fot. Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

Nowe połączenia weekendowe, comiesięczne wycieczki po Śląsku i nowy rozkłąd jazdy na 2017 rok. Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku dba o miłośników kolei wprowadzając coraz to nowsze atrakcje kolejowe.

Wraz z nowym 2017 rokiem Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku wprowadza pewne urozmaicenia dla osób lubiących historyczną kolej.

Nowy rozkład jazdy na XIII sezon znajduje się na stronie Muzeum: http://muzeumtechniki.pl/rozklad-jazdy-2017/  Rozkład można znaleźć w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Muzeum Przemysła i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej proponuje wszystkim zaintersowanym comiesięczne przejazdy pociągami specjalnymi wraz ze zwiedzaniem różnych atrakcji turystycznych m.in. we Wrocławiu, Szklarskiej Porębie czy w Kłodzku.

W okresie czerwiec-wrzesień 2017 uruchomione zostaną połączenia weekendowe (połączenia retro) z Jaworzyny Śląskiej do Świdnicy i Dzierżoniowa. Dodatkowo pojawią się też pociągi transgraniczne do Czech i Niemiec. W ten weekend odbędzie się wycieczka dwoma pociągami specjalnymi. Pociąg Twierdza i Zdrojowy pojadą do Kotliny Kłodzkiej.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Muzeum.