Działania Kadry i ludzie Tabor Transport miejski

Kampania rekrutacyjna Solaris. Mowa o zatrudnieniu ponad 200 pracowników

Kampania rekrutacyjna Solaris. Mowa o zatrudnieniu ponad 200 pracowników Fot. Solaris

 Trwa kampania rekrutacyjna firmy Solaris Bus & Coach S.A. Polega na wspieraniu procesu zatrudnienia ponad 200 pracowników w Bolechowie i Środzie Wielkopolskiej.

Fabryka w Bolechowie i Środzie Wielkopolskiej zatrudnią ponad 200 pracowników. Kampania rekrutacyjna Solaris trwa. Jak podaje spółka, Solaris oferuje umowę o pracę m.in. na stanowiskach: lakiernik, elektryk, mechanik, spawacz, magazynier. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem oraz te, które takowego nie posiadają, ale chętnie skorzystają z kursów podnoszących kwalifikacje.

Solaris deklaruje, że gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie wyposażonym miejscu pracy. Dodatkowo pracownicy Solarisa mogą liczyć na rozwój kwalifikacji, podwyżkę już po 3 miesiącach, dofinansowanie posiłków, dodatki do wakacji oraz szereg innych bonusów, podano także.

Wiceprezes ds. personalnych, BHP i IT Krystyna Woźniak zaznacza, że firma przykłada dużą wagę do kultury organizacyjnej, a wraz z zatrudnieniem w Solarisie zyskuje się nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Promocja ofert pracy jest realizowana w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Wykorzystywane nośniki to billboardy w przestrzeni miejskiej, ekrany reklamowe w autobusach.

Solaris Bus & Coach S.A. jest europejskim liderem w zakresie produkcji nowoczesnych pojazdów komunikacji publicznej: autobusów, trolejbusów i tramwajów. Od momentu uruchomienia produkcji w 1996 rokufabrykę w Bolechowie pod Poznaniem opuściło już blisko 17 000 pojazdów.

źródło: Solaris Bus&Coach, ISBnews