Konferencje i spotkania Wiadomości

Ciekawa konferencja! Sektory budownictwa i transportu wobec rewolucji technologicznej

Ciekawa konferencja! Sektory budownictwa i transportu wobec rewolucji technologicznej Fot. EC

20 lutego w hotelu The Westin Warsaw odbędzie jubileuszowa X edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży.

Konferencja, której organizatorem jest Executive Club, od 10 lat cieszy się uznaniem środowiska branżowego.

Poprzez aktywną kooperację autorytetów biznesowych i naukowych chcemy wywołać żywą dyskusję o kondycji polskiego budownictwa i rynku infrastruktury. Wierzymy, że zainspiruje ona obie strony do wdrażania przełomowych rozwiązań oraz doda odwagi do podejmowania innowacyjnych działań- zachęca organizator.

Executive Club chce, by jubileuszowa edycja stała się okazją do dyskusji na tematy takie jak: wpływ digitalizacji na sektor budownictwa, dynamika rozwoju inwestycji w infrastrukturze drogowej i kolejowej, nowe technologie w służbie budownictwa oraz wizja miast przyszłości.

Podsumujemy także miniony rok w infrastrukturze i budownictwie, w tym efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego- czytamy w komunikacie.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Geoff Haley – Założyciel i Prezes International Project Finance Association (IPFA) oraz Włodzimierz Szymczak – Prezes Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa w latach 2014-2016.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia statuetek ,,Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów, którzy w sposób szczególny wyróżniali się na tle branży w ośmiu kategoriach.

Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora: www.executive-club.com.pl