NaKolei.pl WiadomościKadry i ludzie APS Energia rozszerza skład Zarządu

APS Energia rozszerza skład Zarządu

MM
Fot. NaKolei.pl

Rada Nadzorcza APS Energia podjęła uchwałę, w której postanowiła, że Zarząd Spółki, w obecnie trwającej 5-letniej kadencji, składać się będzie z trzech członków. Tym samym podjęto decyzję o powołaniu Huberta Stępniewicza do składu zarządu na stanowisko wiceprezesa od 1 stycznia 2022 r.

Hubert Stępniewicz był poprzednio m.in. członkiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz prezesem zarządu spółek: Polski Tabor Szynowy oraz H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych.

Grupa APS w swojej nowej strategii na lata 2022-2026 zapowiedziała, że dynamiczny rozwój spółki będzie wymagał zmian w organach spółki. W opublikowanym komunikacie czytamy, że w najbliższych tygodniach nastąpią zmiany w Radzie Nadzorczej APS Energia oraz powiększony i wzmocniony zostanie skład Zarządu wraz z jednoczesnym uruchomieniem Programu Motywacyjnego w spółce. Więcej o strategii APS Energia przeczytasz tu.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności