NaKolei.pl WiadomościPrawo i przetargi Wagony rowerowe do modernizacji. PKP Intercity z przetargiem na modernizację wagonów 609A

Wagony rowerowe do modernizacji. PKP Intercity z przetargiem na modernizację wagonów 609A

Redakcja
Fot. Jan Fedorowicz

PKP Intercity ogłosiło przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją oraz przeglądu na 3-cim poziomie utrzymania 14 wagonów osobowych typu 609A. To jednostki z przedziałem bagażowym, przystosowane do przewozu rowerów.

Oferty w przetargu można składać do 10 sierpnia 2021 r. Kryteria ich oceny stanowią: okres gwarancji i rękojmi za wykonaną usługę – Waga: 10, termin wykonania naprawy wraz z modernizacją jednego wagonu – Waga: 5, termin wykonania naprawy wraz z modernizacją pierwszego wagonu – Waga: 5 oraz cena – Waga: 80.

Wykonawcy muszą wykazać się doświadczeniem, ponieważ Zamawiający wymaga, by Wykonawca w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzonej działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał dostawę (dostawy) lub naprawę (naprawy) nie mniej niż 5 wagonów osobowych.

W wymaganiach przetargowych określono także terminy na realizację prac. PKP Intercity wymaga:

  1. wykonania naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją wszystkich wagonów objętych przedmiotem zamówienia, nie później niż w terminie 18 miesięcy od dnia udzielenia zamówienia, zaś wykonania przeglądu na 3 poziomie utrzymania wszystkich wagonów nie później niż w terminie 18 miesięcy od wykonania naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją wszystkich wagonów;
  2. wykonania naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją jednego wagonu (czas postoju wagonu w naprawie wraz z modernizacją) w terminie nie dłuższym niż 70 dni kalendarzowych.
  3. wykonania naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją pierwszego wagonu (czas postoju wagonu w naprawie wraz z modernizacją) w terminie nie dłuższym niż 280 dni kalendarzowych.

Wykonanie przeglądu każdego z wagonów nastąpi w terminie nie dłuższym niż 14 dni kalendarzowych (czas postoju wagonu w przeglądzie), a na realizację całego zadania będzie 36 miesięcy.

Wykonawca obowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 200 000,00 PLN.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem Polityka prywatności