NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi ,,Stacja-relacja” PKP Intercity. Przewoźnik partnerem FPFF w Gdyni

,,Stacja-relacja” PKP Intercity. Przewoźnik partnerem FPFF w Gdyni

Redakcja

PKP Intercity jest partnerem głównym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Impreza trwa, a przewoźnik zaprasza do strefy ,,Stacja-relacja”.

FPFF w Gdyni trwa od 20 do 22 września. To jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie. Przewoźnik przygotował specjalną filmową strefę ,,Stacja-relacja”. To miejsce spotkań, m.in. z lubianymi gwiazdami ekranu i z konkursami dla odwiedzających.

Filmowa strefa ,,Stacja-relacja” PKP Intercity w Gdyni znajduje się na placu Grunwaldzkim w dniach 20-22 września. Będzie dostępna w godzinach 14-23. Na stylowym stoisku miłośnicy filmów spotkają gwiazdy małego i dużego ekranu, m.in. Michała Czerneckiego–aktora znanego na przykład z serialu „Leśniczówka”.Odwiedzający będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizach, a także otrzymają upominki w filmowym klimacie.W strefie PKP Intercity będzie też okazja na zrobienia sobie zdjęcia w fotobudce w scenerii kinowych przebojów.

 O statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów walczą rodzime premiery i debiuty.Większość wydarzeń festiwalowych odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Gdyńskim Centrum Filmowym. Na Plenerze Filmowym na Placu Grunwaldzkim będzie można obejrzeć filmy pełnometrażowe nagradzane w Gdyni, a także najlepsze polskie filmy krótkometrażowe ostatnich lat. Na wszystkie pokazy wstęp jest wolny, mogą więc z nich korzystać zarówno mieszkańcy Trójmiasta, jak i turyści.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności