Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

W ramach oferty ,,Multi Plaża” Arriva Polska uruchamia połączenie Bydgoszcz-Hel

W ramach oferty ,,Multi Plaża” Arriva Polska uruchamia połączenie Bydgoszcz-Hel fot. Arriva Polska

Arriva Polska uruchamia połączenie wakacyjne Bydgoszcz-Hel i Bydgoszcz-Kościerzyna. A to w ramach oferty ,,Multi Plaża”, która startuje już 23 czerwca.

Oferta “Multi Plaża” to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych. Podróżni od 23 czerwca br. będą mogli korzystać z wakacyjnych połączeń na trasach Bydgoszcz-Hel i Bydgoszcz-Kościerzyna.

Połączenie Bydgoszcz-Hel jest uruchamiany przez spółkę już po raz trzeci. Trasę tę pokonuje się pociągami przewoźnika w 3 h 54 min. Będą to trzy pociągi kursujące każdego dnia od 23 czerwca do 31 sierpnia. Ich wakacyjne nazwy to SŁONECZNY PATROL (rel. Bydgoszcz Gł. – Hel – Bydgoszcz Gł.), LEŻAK (rel. Hel – Władysławowo – Hel), PARAWAN (rel. Hel – Władysławowo – Hel). W pociągach wakacyjnych obowiązują promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną.

Po raz pierwszy przewoźnik uruchomi połączenie weekendowe na trasie Bydgoszcz-Kościerzyna przez Czersk. To równocześnie wznowienie połączeń kolejowych z Czerska do serca Kaszub. Pociągi będą kursowały na wskazanej trasie w każdy weekend od 23 czerwca do 1 wrzesnia. Podróżni mogą liczyć na szybki przejazd w dwie godziny, a także na atrakcyjną cenowo taryfę POLREGIO.

Szczegóły oferty ,,Multi Plaża” znajduje się na stronie przewoźnika.