NaKolei.pl OpinieDziałania Przez KOLEO kupimy już wszystkie bilety POLREGIO – w tym bilety okresowe

Przez KOLEO kupimy już wszystkie bilety POLREGIO – w tym bilety okresowe

Redakcja

Podróżni są zadowoleni z szerokiego wachlarza kanałów sprzedaży biletów POLREGIO. W tym z wielkiego powrotu KOLEO, które informuje, że na platformie i w aplikacji kupimy już bilety okresowe przewoźnika.

We wtorek, 3 lipca, POLREGIO wznowiło współpracę z KOLEO w zakresie sprzedaży biletów. Poprzez platformę i aplikację mobilną KOLEO można zakupić wszystkie rodzaje biletów przewoźnika – bilety jednorazowe oraz bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne).Bilety POLREGIO po zakupie można wydrukować je lub okazać podczas kontrolina ekranie urządzenia mobilnego.

 Nasi pasażerowie oczekują powszechnie dostępnej oferty, a my, wsłuchując się w te oczekiwania, rozwijamy kanały sprzedaży począwszy od tradycyjnych kas biletowych po innowacyjne mobilne rozwiązania jak technologia KOLEO. Jako największy pasażerski przewoźnik cieszymy się z tej współpracy, ponieważ doświadczenia płynące z projektów realizowanych wspólnie ze start-upami to cenna wiedza do wykorzystania w planowaniu naszego rozwoju po kończącej się z sukcesem restrukturyzacji. – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Przewozów Regionalnych.

Zadowolenie z KOLEO

 Jak informują przedstawiciele KOLEO pasażerowie chwalili sobie i nadal chwalą usługi Astarium i możliwość prostego i wygodnego kupowania biletów, w tym powrotu na platformę i aplikację biletów POLREGIO. Przewiduje się, że ilość sprzedanych biletów na platformie KOLEO będzie sukcesywnie wzrastać, zwłaszcza teraz,w okresie wakacyjnym. W KOLEO mozna płacić: kartą, przelewem, BLIKIEM i  przedpłaconym kontem KOLEO.

 Astarium, właściciel KOLEO jest innowacyjnym polskim start-upem, który efektywnie wpływa na rozwój przewozów pasażerskich w Polsce. A to dzięki w 100% polskiej – nie opartej na żadnej zagranicznej licencji – własnej nowoczesnej technologii. W skali miesiąca z usług KOLEO korzysta ponad 0,5 mln pasażerów. Innowacyjność i szansę na rozwój KOLEO docenił i wsparł  m. in. PARP poprzez współfinansowanie ze środków programu Innowacyjna Gospodarka, ARP w konkursie InnovationTech czy też Orange – w programie Orange Fab Poland. Astarium jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności