NaKolei.pl OpinieDebaty Portal NaKolei.pl Partnerem medialnym Kongresu 590!

Portal NaKolei.pl Partnerem medialnym Kongresu 590!

Redakcja

Hybrydowa piąta edycja Kongresu 590 pozwoli na zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Jednym z Partnerów medialnych wydarzenia został właśnie portal NaKolei.pl.

Hybrydowa formuła Kongresu 590 oznacza przenikanie form stacjonarnych z narzędziami online. Na potrzeby wydarzenia została stworzona autorska platforma, a oprócz obecności w wirtualnych audytoriach, pozwoli ona nawiązać kontakty i umawiać spotkania z innymi uczestnikami, prowadzić rozmowy networkingowe, czy zwiedzać wirtualne ekspozycje w ramach tzw. wirtualnego lobby. Wszystko dzięki autorskiej platformie Lokkarto!

Do grona Partnerów medialnych, którzy będą wspierać nową formułę Kongresu 590 dołączył właśnie portal NaKolei.pl.

„Blue Ocean” Business Consulting Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi z zakresu integralnego doradztwa strategicznego, mającą duże doświadczenie w obszarze współpracy z podmiotami sektora transportu zbiorowego. Łączą dobrą znajomość działania teorii z odpowiedzialnością za wdrożenie przygotowanych rozwiązań. Od 2011 roku Spółka jest wydawcą branżowego portalu internetowego NaKolei.pl. Do pozostałych obszarów aktywności należy organizacja wydarzeń związanych z branżą transportu kolejowego oraz przygotowywanie planów transportowych.

Portal NaKolei.pl został założony w 2011 roku przez grono ekspertów z branży kolejowej, którzy zatroskani o kondycję polskiej kolei podjęli trud przywrócenia jej należnego miejsca w systemie gospodarczym kraju. Relacjonują bieżące wydarzenia, pokazują trwające inwestycje, prezentują opinie i komentarze ekspertów. Integrują środowisko tych profesjonalistów, którym leży na sercu idea jak najlepszego wykorzystania potencjału, jaki drzemie zarówno w niezwykle wartościowych ludziach związanych z koleją, jak i w jej ogromnych zasobach materialnych.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem Polityka prywatności