NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi PKP SA też ruszyło ze swoją aplikacją. PKP.appka – asystent podróży

PKP SA też ruszyło ze swoją aplikacją. PKP.appka – asystent podróży

MM

PKP.appka to nowa aplikacja Polskich Kolei Państwowych S.A. Aplikacja ma być mobilnym asystentem podróży. W aplikacji znajdziemy informacje o dworcach, rozkładzie jazdy. Możliwy jest także zakup biletów kolejowych przez system BILKOM.

PKP Intercity uruchomiło swoją aplikację mobilną, dzięki której możliwe jest wygodne i sprawne zarządzanie swoim przejazdem pociągiem. Można kupić bilet na pociągi wszystkich kategorii przy zastosowaniu ulg ustawowych i aktualnych promocji. Ciekawą opcją jest także tworzenie profili zakupowych, które uwzględniają najczęstsze trasy i posiadane ulgi. Więcej tutaj.

Okazuje się bowiem, że największy zarządca dworców kolejowych stworzył również własną aplikację. W sklepach z aplikacjami mogą Państwo pobrać  – PKP.appkę.

Jak czytamy w opisie aplikacji PKP.appka to nowa aplikacja stworzona przez Polskie Koleje Państwowe S.A. dla wszystkich pasażerów kolei w Polsce.

Dzięki prostej, intuicyjnej nazwie PKP.appka to doskonały asystent podróży także dla pasażerów z zagranicy – brzmi opis aplikacji PKP SA.

 

Co proponuje PKP.appka?

W aplikacji pasażerowie będą mogli wyszukać informuje i schematy dworców kolejowych, jak do nich dojechać, jakie mają udogodnienia, jakie są dostępne usługi. Dodatkowo znajdziemy informacje o udogodnieniach dla osób z ograniczoną mobilnością. Ciekawym rozwiązaniem jest „wirtualna” tablica przyjazdów i odjazdów pociągów (nie tylko PKP Intercity, ale także innych przewoźników).

Oprócz tego znajdziemy bieżące informacje o działalności PKP SA w zakładce „Notyfikacje”.

Dodatkowo aplikacja daje podróżnym możliwość zakupu biletów kolejowych przez system BILKOM.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności