Bez kategorii

PKP CARGO stawia na promocję aktywnego stylu życia

PKP CARGO stawia na promocję aktywnego stylu życia fot. PKP CARGO S.A.

W dniach 11-12 października w Warszawie odbędzie się I Turniej halowej piłki nożnej Grupy PKP CARGO o Puchar Prezesa PKP CARGO. W wewnętrznych rozgrywkach wezmą udział drużyny z zakładów i spółek zależnych Grupy PKP CARGO.

 

 

 

 

 

 

Celem turnieju, który odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Ochota przy ul. Nowowiejskiej 37B, jest integracja pracowników poszczególnych zakładów PKP CARGO S.A. i spółek zależnych Grupy PKP CARGO oraz promocja zdrowego i aktywnego stylu życia. Patronat nad wydarzeniem objął Prezes PKP CARGO S.A. Czesław Warsewicz. Inicjatorem turnieju – w ramach projektu Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego AKTYWNA FIRMA – jest natomiast Członek Zarządu PKP CARGO S.A. – Przedstawiciel Pracowników Zenon Kozendra.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie spotka się z zainteresowaniem i wpisze się na stałe w harmonogram imprez sportowych dedykowanych pracownikom PKP CARGO S.A. – mówi Czesław Warsewicz, prezes Zarządu PKP CARGO S.A.

Na najlepszych zawodników czekają nagrody.

Finalny zestaw drużyn biorących udział w organizowanym przez PKP CARGO S.A. Turnieju to reprezentacje 6 zakładów PKP CARGO S.A., Centrali PKP CARGO S.A., PKP CARGO International, PKP CARGOTABOR oraz PKP CARGO Service. Turniej rozpocznie się w piątek o godz. 16.15 i potrwa tego dnia do godz. 21.30. Jego kontynuacja odbędzie się w sobotę od. godz. 9.15. O 13:15 przewidywana jest ceremonia wręczenia nagród. Turniej odbywa się na hali o nawierzchni drewnianej. Wymiar boiska – 40 x 20m. Bramki – 2 x 3m. Obowiązują przepisy gry w futsal. Czas gry: faza grupowa (1 x 12 min), faza pucharowa (1 x 15 min). W pierwszym dniu zawodów odbędą się rozgrywki fazy grupowej (grupy A i B – oficjalne losowanie odbędzie się na początku Turnieju), w drugim dniu zawodów – rozgrywki fazy pucharowej. Impreza dedykowana jest pracownikom Spółki i ich rodzinom.

Wszystkich pracowników PKP CARGO zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania zawodnikom- zachęca na swojej stronie internetowej Spółka.