NaKolei.pl WiadomościKadry i ludzie Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kolejarza od naszej Redakcji

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kolejarza od naszej Redakcji

Redakcja

W dniu dzisiejszym polska kolej świętuje Dzień Kolejarza – wszystkich pracowników kolei, którzy w jej rozwój wkładają ciężką pracę i serce. 25 listopada pragniemy podziękować za ich pasję, odpowiedzialność i sumienne wykonywanie swoich obowiązków w trosce o dobro i komfort podróżnych.

Z okazji Waszego Święta, Redakcja NaKolei.pl pragnie złożyć Wam, Kolejarze, najserdeczniejsze życzenia. Satysfakcji z wykonywanej pracy, dalszego rozwoju zawodowego, jak również zdrowia na dalsze lata służby oraz pogody ducha. Niech błogosławieństwo Św. Katarzyny Aleksandryjskiej przyniesie Wam szczęście oraz wytrwałość w dążeniu do swoich celów, niezłomność i cierpliwość. 

Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie, a przede wszystkim codzienne oddanie pracy. Wasza pasja pozwala na szerzenie dobrych nowin ze świata kolei i wspiera jej rozwój. Od lat tworzycie wspaniały świat kolei, o którym mamy możliwość pisać i towarzyszyć Wam podczas Waszej zawodowej drogi.

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kolejarza oraz zawsze zielonej drogi!

 

Redakcja portalu NaKolei.pl 

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem Polityka prywatności