NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi Konkurs: 80 podwójnych biletów od PKP Intercity na OPEN’ER FESTIVAL

Konkurs: 80 podwójnych biletów od PKP Intercity na OPEN’ER FESTIVAL

Redakcja

W dniach 4-7 lipca w Gdyni odbędzie się muzyczny OPEN’ER FESTIVAL 2018. PKP Intercity ma do rozdania 80 podwójnych biletów na wyjątkową, wakacyjną podróż. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w tegorocznej edycji OPEN’ER FESTIVAL powinni zapoznać się z ofertą przewozową PKP Intercity. Do Gdyni można dojechać m.in. składami przewoźnika. A ten ma dodatkową gratkę- 80 podwójnych biletów do rozdania w bardzo prostym konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: ,,Muzyka-ludzie-chillout-a Ty za co kochasz OPEN’ER FESTIVAL?” oraz przesłać formularz zgłoszeniowy (szczegóły TUTAJ).

Do wygrania 80 podwójnych biletów. Szczęśliwcy, których odpowiedzi zostaną wyłonione spośród zgłoszeń może wygrać dwa bilety – dla siebie i osoby towarzyszącej na trasie Kraków-Warszawa-Gdynia na pociąg specjalny w dn. 4 lipca lub bilety na pociąg specjalny Gdynia-Warszawa-Kraków w dn. 8 lipca.

Na pokładzie pociągów specjalnych pojawią się również muzycy, których zobaczymy na scenie w Gdyni. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności