NaKolei.pl WiadomościPrzewozy towarowe Koltar wysyła na naprawy 15 wagonów cystern

Koltar wysyła na naprawy 15 wagonów cystern

Redakcja
Fot. Azoty Koltar

Grupa Azoty Koltar sp. z o.o. ogłosiła przetarg na wykonanie napraw okresowych P4 i P5 wagonów cystern typu 406 Ra/b , 408 R , 437 R i 440 Ra. Łącznie będzie to 15 pojazdów, z czego 6 przejdzie naprawy poziomu piątego, pozostałe zaś poziomu czwartego.

Prace powinny zostać zrealizowane zgodnie z właściwymi przepisami prawa polskiego, DSU, przy użyciu urządzeń, części i materiałów posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty oraz przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, zgodnie z wymogami prawa polskiego.

Każdy zestaw kołowy, każdego wagonu podlegającego naprawom okresowym na podstawie niniejszej Umowy zostanie poddany badaniom defektoskopowym „Nieniszczące metody badań”.

Wykonawca będzie musiał udzielić zamawiającemu gwarancji na wykonane naprawy wagonów na okres 36 miesięcy oraz na okres 36 miesięcy na zestawy kołowe dla danego wagonu.

Oferty można składać do 13 października 2022 r. Będą oceniane w trzech etapach:

  • Etap I – ocena w zakresie wymagań formalnych i kompletności oferty,
  • Etap II – ocena merytoryczna,
  • Etap III – aukcja elektroniczna i negocjacje.

Jedyne kryterium oceny stanowi cena.

Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Na naprawę jednego wagonu przewidziano maksymalnie 23 dni.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności