Strona główna » Wiadomości » Koleją do Kultury jedziemy po raz dziesiąty

Koleją do Kultury jedziemy po raz dziesiąty

Redakcja

Koleje Mazowieckie kolejny raz zapraszają do udziału w akcji „Koleją do Kultury”. Mając bilet KM można skorzystać z licznych zniżek na bilety wstępu do muzeów, teatrów czy centrów sztuki będących partnerami KDK.

 

10 jubileuszowa edycja „Koleją do Kultury” na stałe wpisuje się w działalność regionalnego przewoźnika kolejowego. Akcja zachęca pasażerów Kolei Mazowieckich oraz turystów do poznawania dziedzictwa kulturowego województwa mazowieckiego w sposób dostępny, wygodny i przyjazny środowisku.

Z oferty mogą skorzystać osoby z biletem KM do 30 dni od upłynięcia jego ważności. Wystarczy okazać go w kasie placówki biorącej udział w akcji i kupić tańszą wejściówkę do muzeum czy galerii.

Wśród partnerów są m.in.: Stacja Muzeum w Warszawie, Muzeum Wsi Radomskiej, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach oraz Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Szczegóły dotyczące partnerów, regulamin oraz wysokość oferowanych zniżek można znaleźć na stronie: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/pl

Akcja trwa do końca grudnia 2026 r. Koleje Mazowieckie zapraszają swoich pasażerów do udziału w akcji „Koleją do Kultury” i życzą im jednocześnie wielu niezapomnianych przeżyć. W poprzednich latach inicjatywa KM i mazowieckich instytucji kulturalnych cieszyła się sporym zainteresowaniem pasażerów. w mediach społecznościowych ludzie radzili sobie, jak najefektywniej skorzystać z oferty Mazowsza.

Podobne artykuły