Wydarzenia

Karuzela stanowisk

Sławomir Nowicki nowym prezesem PKP Informatyka

 

 

Uchwałą Wspólników “PKP Informatyka” spółka z o.o. dokonane zostały zmiany w składzie zarządu Spółki. Nowym Prezesem został Sławomir Nowicki.

Z dniem 17 sierpnia 2012 r. z funkcji Prezesa Zarządu odwołano Pana Marcina Trzaskę. Nowym Prezesem PKP Informatyka został Pan Sławomir Nowicki. Dotychczas pracował między innymi w Banku Handlowym w Warszawie SA oraz w Banku BPH SA. Jest specjalistą z zakresu przygotowywania strategii sprzedaży, organizacji współpracy z klientami, motywowania pracowników. Zajmował się również negocjacjami z instytucjami finansowymi. Do jego sukcesów zaliczyć można przeprowadzenie udanej restrukturyzacji finansowej Grupy Paged.

Jest absolwentem między innymi: Szkoły Głównej Handlowej oraz Szkoły Głównej Handlowej – University of Minnesota – Program WEMBA (Warsaw Executive MBA), a także Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie.

Z dniem 20 września 2012 r. na stanowisko Członka Zarządu PKP Informatyka powołany został Pan Łukasz Grzesło. Dotychczas pracował między innymi w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego oraz w Domu Inwestycyjnym BRE Banku SA. Jest pomysłodawcą i managerem pierwszej na polskim rynku integracji usług maklerskich i bankowych (serwis eMakler w mBanku oraz MultiMakler w MultiBanku). Wziął udział w ponad 300 programach telewizyjnych poświęconych tematyce rynku kapitałowego. Udzielał również licznych wywiadów dla czasopism branżowych oraz prowadził gościnne wykłady. Ukończył między innymi studia w: Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Akademii Ekonomicznej w Katowicach.{jcomments on}