Ekonomia i rynek Kadry i ludzie Kolej jest dla ludzi Wiadomości

Kariera w PKP Intercity? Dowiedz się więcej o pracy na Absolvent Talent Days

Kariera w PKP Intercity? Dowiedz się więcej o pracy na Absolvent Talent Days Fot. PKP Intercity

14 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się targi  Absolvent Talent Days. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele PKP Intercity, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju zawodowego w swoich szeregach.

To już 11. odsłona największych targów pracy i praktyk w Polsce. Na stoisku przewoźnika będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki, dowiedzieć się więcej o aktualnych ofertach pracy oraz różnych, ciekawych ścieżkach kolejowej kariery, a nawet wziąć udział w prowadzonej na miejscu wstępnej rekrutacji.

Udział w wydarzeniach tj. Absolvent Talent Days to okazja do spotkania się z młodymi ludźmi, poznania ich oczekiwań, a także zachęcenia do rozpoczęcia kariery w naszej firmie. Na stoisku opowiadamy o możliwych ścieżkach rozwoju w PKP Intercity i korzyściach wynikających z zatrudnienia- mówi Ewa Boguszewska, pełnomocnik Zarządu ds. Korporacyjnych i Pracowniczych w PKP Intercity.

Boguszewska dodaje, że poza zawodami związanymi w obsługą klientów czy pracą na zapleczu taborowym, PKP Intercity potrzebuje m.in.: informatyków, ekonomistów, handlowców, prawników oraz specjalistów z wielu innych dziedzin.

Assessment Centre 

Podczas najbliższej edycji Absolvent Talent Days w Warszawie PKP Intercity zaoferuje uczestnikom targów udział w specjalnie przygotowanym warsztacie, wprowadzającym w tajniki metody rekrutacji tzw. Assessment Centre (AC) ”.

Osoby, które wezmą udział w spotkaniu będą mogły dowiedzieć się, jak korzystnie zaprezentować się podczas sesji AC. Szkolenie rozpocznie się o godz. 13:10. Aaby wziąć w nim udział, należy pobrać bezpłatny bilet na stronie organizatora.

Przewoźnik podkreśla, że PKP Intercity nie po raz pierwszy udowadnia, że budowanie relacji ze środowiskiem studenckim ma dla spółki wymiar strategiczny.

Jesteśmy partnerem programu rozwojowego NZS, co łączy się między innymi z udziałem w organizowanych przez Zrzeszenie wydarzeniach- informuje Boguszewska.

I dodaje:

W styczniu tego roku nasi przedstawiciele przeprowadzili szkolenie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie nt. zarządzania projektami, prowadzenia negocjacji czy umiejętnego budowania zespołu. Teraz równie cenną wiedzę – tym razem w zakresie planowania kariery – będziemy chcieli przekazać młodym ludziom na Absolvent Talent Days – zauważa pełnomocnik Zarządu ds. Korporacyjnych i Pracowniczych w PKP Intercity.

Szczegółowy program targów dostępny jest na stronie organizatora. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aktualne oferty pracy PKP Intercity dostępne na stronie www.intercity/praca