Strona główna » Wiadomości » Tabor » Dwunapędowe Impulsy województwa lubuskiego potrzebują przeglądu P3. Newag bliski wygranej przetargu

Dwunapędowe Impulsy województwa lubuskiego potrzebują przeglądu P3. Newag bliski wygranej przetargu

Redakcja
Fot. POLREGIO

Dwie oferty wpłynęły w przetargu Lubuskiego Zakładu POLREGIO na wykonanie przeglądów okresowych trzeciego poziomu utrzymania dwóch bimodalnych zespołów trakcyjnych serii SA95.

Oferty złożyli:

  1. Konsorcjum Serwis Pojazdów Szynowych sp. z o.o. sp. k. i MWM Rail Service sp. z o.o. z ceną 4.036.589,40 zł;
  2. Newag S.A. z ceną 1.899.735,00 zł.

Różnica w cenie jest duża i tylko jedna z ofert, złożona przez Newag, mieści się w szacunkach zamawiającego. POLREGIO na ten cel chce przeznaczyć 2.195.000,00 zł.

Cena stanowi jedyne kryterium wyboru, a to oznacza, że bliżej wygranej zdecydowanie jest Newag.

Na realizację zadania będzie 6 miesięcy. W ramach prac trzeba będzie wykonać przeglądy okresowe trzeciego poziomu utrzymania P3 dwóch bimodalnych zespołów trakcyjnych serii SA95 zgodnie z obowiązującym cyklem przeglądów zawartych w Dokumentacji Systemu Utrzymania (DSU) i Dokumentacji Techniczno-Ruchowej (DTR) dla pojazdów serii SA95 z wyłączeniem zakresu układu napędowego N-PACK HZT.

Jednostki te zostały wyprodukowane przez Newag dla Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego w 2020 roku, a ich użytkownikiem jest POLREGIO.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności