Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie Wiadomości

Dożynki Prezydenckie w Spale. Pojadą tam specjalne pociągi POLREGIO z Łodzi Kaliskiej

Dożynki Prezydenckie w Spale. Pojadą tam specjalne pociągi POLREGIO z Łodzi Kaliskiej Fot. POLREGIO

Specjalne pociągi POLREGIO na Dożynki Prezydenckie w Spale będą kursować z Łodzi Kaliskiej w dniach 15-16 września.

Na tegoroczne Dożynki Prezydenckie w Spale również dojedziemy pociągami pecjalnymi POLREGIO. Przewoźnik  już po raz trzeci został oficjalnym przewoźnikiem wydarzenia. Dożynki odbędą się w sobotę i niedzielę 15 i 16 września br. w Spale.

15 i 16 września zostaną uruchomione specjalne pociągi POLREGIO na trasie Łódź Kaliska – Tomaszów Mazowiecki – Spała obsługiwane autobusami szynowymi Link. W tych dniach z Łodzi Kaliskiej odjazd zaplanowano na godzinę 8:30 (przez Tomaszów Mazowiecki), a z Tomaszowa Mazowieckiego o godz. 9:34, 11:35, 14:00, 17:00. Połączenia powrotne ze Spały do Tomaszowa Mazowieckiego odjadą o godz. 11:00, 13:00 i 16:30, a do Łodzi Kaliskiej (również przez Tomaszów Mazowiecki) o godz. 18:00.

Jak zapowiada Anna Lenarczyk, Członek Zarządu Spółki Przewozy Regionalne: – Z okazji Dożynek Prezydenckich w Spale wprowadziliśmy również atrakcyjną ofertę dla naszych pasażerów. Bilet „tam i powrót” z Łodzi Kaliskiej do Spały kosztuje tylko 10 zł i obowiązują również ulgi ustawowe. To doskonała alternatywa dla podróży samochodem. Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska POLREGIO przygotowanego specjalnie na tę okazję.

Bilety na przejazd pociągiem specjalnym można już nabyć w przedsprzedaży w kasach biletowych, a w dniach przejazdu pociągu wyłącznie u obsługi pociągu.