NaKolei.pl Bez kategorii Czeski przewoźnik kolejowy na okres wakacji wprowadził dla swoich klientów nową promocję – bilet na lato „Jízdenka na léto”

Czeski przewoźnik kolejowy na okres wakacji wprowadził dla swoich klientów nową promocję – bilet na lato „Jízdenka na léto”

MM
Fot. Koleje Czeskie

Czeski przewoźnik kolejowy na okres wakacji wprowadził dla swoich klientów nową promocję – bilet na lato „Jízdenka na léto”. Skorzystać można ze wszystkich pociągów przewoźnika a koszt biletu tygodniowego wynosi tylko 169 zł.

Koleje czeskie chcąc zachęcić do podróżowania pociągami po kraju w wakacje wprowadził od 1 lipca nową ofertę. Kupując bilet letni można przez tydzień lub dwa podróżować bez ograniczeń po całym kraju wszystkimi pociągami przewoźnika.

Ciesz się najpiękniejszymi wakacjami z Biletem Letnim i podróżuj pociągiem po całym kraju. Nie musisz planować, nie musisz się spieszyć. Bilet letni – tygodniowy lub dwutygodniowy nieograniczony przejazd wszystkimi naszymi pociągami – czytamy w komunikacie Kolei Czeskich.

Co więcej ceny tych biletów są bardzo atrakcyjne. Za bilet tygodniowy zapłacimy 890 czeskich koron czyli 169 złotych, za bilet dwutygodniowy 1290 czeskich koron, czyli przeliczając na złotówki wyjdzie niemal 245 zł. Oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza dla posiadaczy aplikacji lub karty IN Kart.

Warunki skorzystania z oferty

Bilet letni obowiązuje jedynie w miesiącach letnich – w lipcu i sierpniu. Może być wykorzystany w podróży tylko przez osobę, której nazwisko widnieje na bilecie. Podczas kontroli biletu należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem z imieniem i nazwiskiem podanym na bilecie. Podróżny nie jest zobowiązany żadnymi limitami – może przejechać tyle kilometrów ile chce i korzystać z kolei, kiedy tylko potrzebuje.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności