NaKolei.pl WiadomościTabor APS Energia z kolejnym zamówieniem dla PKP Intercity Remtrak

APS Energia z kolejnym zamówieniem dla PKP Intercity Remtrak

MM
Fot. PKP Intercity

APS Energia przyjęła do realizacji kolejne zamówienie na dostawę jednosystemowych przetwornic statycznych podwagonowych wraz z systemami diagnostyki pokładowej oraz rejestratorami ciśnień. Dostarczy je do PKP Intercity Remtrak sp. z o.o. Łączna wartość zamówienia wynosi 11,5 mln zł.

Realizacja zamówienia to efekt umowy ramowej z 12 maja 2021 roku na dostawę jednosystemowych przetwornic statycznych podwagonowych wraz z systemami diagnostyki pokładowej oraz rejestratorami ciśnień. PKP Intercity Remtrak skorzystał z opcji domówienia ww.  kompletów.

Spółka giełdowa przyjęła dotychczas do realizacji dwa zamówienia urządzeń dla Remtraka o wartości odpowiednio 2,2 mln PLN oraz 11,5 mln PLN netto, tj. łącznie na kwotę 13,7 mln PLN netto. Pierwszy komplet urządzeń zostanie dostarczony w kwietniu 2022 r. Harmonogram dostaw pozostałych kompletów został określony na około 16 miesięcy od dnia otrzymania Zamówienia.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności