NaKolei.pl WiadomościPrzewozy towarowe Znamy zwycięzców konkursu „Sfilmuj kolej z LOTOS Kolej”!

Znamy zwycięzców konkursu „Sfilmuj kolej z LOTOS Kolej”!

Redakcja
Mat. Lotos Kolej

Kapituła konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane przez sympatyków kolei w ramach konkursu „Sfilmuj kolej z LOTOS Kolej”. Wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach – „Film”, „Zdjęcia” oraz „Nagroda internautów”.

Rok 2021 został ogłoszony Europejskim Rokiem Kolei. Z tej okazji spółka LOTOS Kolej przygotowała kolejną edycję konkursu „Sfilmuj kolej z LOTOS Kolej”. W akcji mogli wziąć udział wszyscy miłośnicy kolejnictwa, a głównymi nagrodami są przejazd pociągiem towarowym w kabinie maszynisty lub za sterami wirtualnej lokomotywy, czyli w symulatorze pojazdu kolejowego Dragon 2, który znajduje się na wyposażeniu Ośrodka Szkolenia Maszynistów LOTOS Kolej w Gdańsku.

Zgodnie z regulaminem, wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie zgłaszali swoje filmy czy prezentacje zdjęciowe w okresie od 12 maja do 20 sierpnia 2021 roku. Wśród nadesłanych prac znalazło się kilka „perełek”, przez co kapituła konkursowa miała nie lada wyzwanie przy wyróżnieniu najlepszych prac.

Wyniki konkursu Sfilmuj kolej z LOTOS Kolej 2021:

Kategoria: Film

I miejsce – Nikodem Mrówczyński

II miejsce – Szymon Piastowski

III miejsce – Maksym Sobieraj

Kategoria: Zdjęcia

I miejsce – Kuba Gułajewski

II miejsce – Adrian Piątek

III miejsce – Karol Kowalski

Nagroda Internautów

I miejsce – Piotr Sadowy

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności