POLREGIO ogłasza wprowadzenie znaczących zmian w rozkładzie jazdy pociągów na terenie województwa pomorskiego, które zaczną obowiązywać od 8 stycznia 2024 roku. Pasażerowie są proszeni o zapoznanie się z nowymi trasami i zmienionymi godzinami odjazdów przed podróżą.
Od 8 stycznia 2024 roku POLREGIO wprowadza ważne zmiany w rozkładzie jazdy pociągów na terenie województwa pomorskiego. Wśród najważniejszych zmian znajdują się:
1. Pociąg numer 85228/9 na trasie Szczecinek – Gdynia Główna będzie kursował z pominięciem stacji Tczew.
2. Pociąg numer 58206/7 na trasie Gdynia Główna – Szczecinek również ominie stację Tczew, z dodatkowym postojem handlowym na stacji Pruszcz Gdański.
3. Pociąg numer 55368 zostanie przedłużony do stacji Tczew.
4. Pociąg numer 55867 rozpocznie kursowanie w wydłużonej relacji ze stacji Tczew.
Dodatkowo, zostaną wprowadzone nowe połączenia:
1. Pociąg numer 50791 na trasie Tczew – Starogard Gdański.
2. Pociąg numer 50718 na trasie Starogard Gdański – Tczew.
3. Pociąg numer 50793 na trasie Tczew – Chojnice.
4. Pociąg numer 50722 na trasie Chojnice – Tczew.
Zmiany te mają na celu poprawę jakości usług oraz dostosowanie oferty do potrzeb pasażerów. POLREGIO zachęca do zapoznania się z nowym rozkładem jazdy na stronie internetowej przewoźnika oraz w punktach informacyjnych na stacjach kolejowych.

