NaKolei.pl WiadomościWydarzenia i targi Wojsko szuka wagonów platform

Wojsko szuka wagonów platform

Redakcja
Fot. Wojskowa Komenda Transportu Wrocław (ilustracyjne)

2 Regionalna Baza Logistyczna Jednostka Wojskowa 4226 z Warszawy ogłosiła przetarg na wynajem dwóch wagonów platform dla Składu Bezwola.

Zgodnie z wymaganiami przetargowymi mają to być wagony przeznaczone typu: 412Z lub 424Z, wyposażone w burty, podłogę drewnianą, wykonaną z desek grubości min. 50 mm lub wykonaną z blachy antypoślizgowej.

Wagony powinny posiadać:

  • aktualne świadectwo sprawności technicznej,
  • ewidencję rewizji i napraw,
  • co najmniej trzyletni zapas resursu do kolejnej naprawy rewizyjnej.

Wynajmujący będzie musiał dostarczyć wynajmowanemu świadectwo sprawności technicznej, a także instrukcję obsługi oraz materiały pomocnicze związane z funkcjonowaniem przedmiotu najmu oraz udzielić najmującemu ustnych informacji, które będą niezbędne do prawidłowego korzystania z przedmiotu najmu.

W trakcie trwania wynajmu będzie natomiast zobowiązany do dokonywania przeglądu technicznego i wszelkich napraw bieżących.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy: posiadają uprawnienia do wykonywania działalności lub czynności, związanej z realizacją zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania; posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia; a także znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.

Oferty można składać do 12 stycznia 2022 r., a jedyne kryterium wyboru stanowi cena. Wagony mają zostać wynajęte do 31 grudnia 2022 r.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności