NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi Tak wygląda muzyczna lokomotywa PKP Intercity, która zawiezie na Open’er Festival

Tak wygląda muzyczna lokomotywa PKP Intercity, która zawiezie na Open’er Festival

Redakcja

Dziś zostaną ogłoszone wyniki konkursu PKP Intercity i Alter Art, w którym do wygrania były podwójne bilety na przejazd pociągiem specjalnym do Gdyni na Open’era. Wiemy już jak będzie wyglądać muzyczna, specjalna lokomotywa PKP Intercity. A na pokładzie pojawią się wyjątkowi goście.

Ten pociąg będzie widoczny z daleka i każdy będzie wiedział, że ta muzyczna lokomotywa PKP Intercity wiezie wybrańców na tegoroczny Open’er Festival w Gdyni. Kilka dni temu pisaliśmy, że przewoźnik organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 80 podwójnych biletów na przejazd pociągiem specjalnym na wydarzenie. A to już w dniach 4-7 lipca. Dziś poznamy wyniki konkursu i szczęśliwców, którzy będą mogli pojechać tym wyjątkowym składem na Open’era.

Przejazd będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że podróż będzie bezpłatna, ale też dlatego, że na pokładzie pojazdu znajdą się (i zagrają!) liczni artyści, m.in. The Dumplings, KAMP!, Flirtini czy Rosalie. Część z nich wystąpi podczas tegorocznego festiwalu.  

Pociąg specjalny PKP Intercity wyruszy 4 lipca z Krakowa o godz. 9:22, w Warszawie zatrzyma się o 12:19,  a na 15:40 dowiezie uczestników do Gdyni. 8 lipca wróci z Gdyni do Krakowa.  W konkursie mógł wziąć udział każdy, kto ma 4-dniowy karnet na festiwal. Więcej informacji o konkursie, festivalu i innych opcjach przewoźnika dot. dojazdu do Gdyni znajdują się na stronie PKP Intercity.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności