Przewozy pasażerskie Wiadomości
Partnerzy działu

Ostatni w tym roku kurs pociągu POLREGIO na Zalew Siemianówka

Ostatni w tym roku kurs pociągu POLREGIO na Zalew Siemianówka Fot. Polregio/ProSkarżysko

W najbliższy weekend, na przełomie sierpnia i września, po raz ostatni w tym roku będzie można dotrzeć na Zalew Siemianówka pociągiem POLREGIO.

W najbliższy weekend zakończy kursowanie w wakacyjnym sezonie 2019 weekendowe połączenie POLREGIO na turystycznej trasie Hajnówka – Siemianówka. To ostatnia szansa na podróż tą malowniczą trasą. Pociągi POLREGIO będą kursowały do niedzieli 1 września br.

Przewozy pasażerskie na tej trasie zostały w tym roku reaktywowane przez samorząd podlaski po 15 latach przerwy, głównie z myślą o turystach. Trasa umożliwia dojazd nad jeden z największych wodnych akwenów regionu – Zalew Siemianówka. Pociągi kursowały we wszystkie weekendy od 28 czerwca oraz dodatkowo 15 sierpnia br.

W związku z korektą rozkładu jazdy pociągów POLREGIO od 1 września, zmienią się także godziny kursowania pociągów na tej trasie. Planując podróż warto sprawdzić rozkład jazdy na konkretny dzień. Bez wychodzenia z domu można zaplanować przejazdy i kupić bilety poprzez platformę sprzedażową POLREGIO dostępną na www.bilety.polregio.pl

Przypominamy, że trasa Hajnówka – Siemianówka jest objęta ofertą „Połączenie w dobrej cenie”, która obniża niemal o połowę koszt przejazdu w porównaniu do podstawowej taryfy POLREGIO – przypomina przewoźnik.

Bilety są również dostępne w kasach biletowych, jak również w aplikacji POLREGIO dostępnej na Android i IOS. Na wszystkich stacjach w województwie podlaskim, poza stacją Białystok i Czeremcha, bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat. Za bilety kupowane w pociągu można zapłacić używając karty płatniczej. Obsługa jest wyposażona w terminale płatnicze.

Zobacz również: Teraz w pociągach POLREGIO zapłacimy także kartą