Strona główna » Wiadomości » Kadry i ludzie » Nie żyje Krzysztof Balawejder. Wieloletni prezes MPK Wrocław

Nie żyje Krzysztof Balawejder. Wieloletni prezes MPK Wrocław

Adrian Izydorek
Fot. Wroclaw.pl

Prezydent Wrocławia poinformował o śmierci Prezesa MPK Wrocław. Krzysztof Balawejder nie żyje.

Krzysztof Balawejder od 2019 r. pełnił funkcję prezesa wrocławskiego MPK. Wcześniej był m.in. prezesem zarządu firmy POLBUS – PKS Sp. z o.o.

Ten sam rocznik co ja. Super obywatel Wrocławia. Super Prezes. Super kibic. Oddany miastu bezgranicznie. Wyraźny zawsze i z charakterem – tak jak w życiu trzeba. Zmienił oblicze naszego MPK i miasta zawsze mądrze lojalny ważnym sprawom. Są wiadomości, których nigdy nie chciałoby się otrzymać. Przed chwilą taką dostałem. Z nieopisanym bólem i poczuciem wielkiej straty żegnam dziś Krzysztofa Balawejdera. Wyjątkowego człowieka. Prezesa MPK Wrocław, wcześniej wieloletniego prezesa spółki Polbus i Ministerstwa Skarbu. Rodzinie i najbliższych składam wyrazy największego współczucia. Krzysiu, to był zaszczyt pracować razem z Tobą. Żegnaj Przyjacielu – napisał Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności