NaKolei.pl Wiadomości Kraśnik: Pijany 39-latek wszedł na lokomotywę i chciał na niej wrócić do domu

Kraśnik: Pijany 39-latek wszedł na lokomotywę i chciał na niej wrócić do domu

Redakcja
Fot. Lublin112.pl

Na stacji w Kraśniku 39-latek wspiął się na dach lokomotywy i nie chciał z niej zejść. Maszynista próbował namówić pijanego mężczyznę do zejścia na ziemię. Interweniowała policją, która chciała wstawić mandat. Ostatecznie wrócił do domu na piechotę.

Całe zdarzenie rozegrało się we wtorek przed północą. Dyżurny w Kraśniku otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że nieznany mężczyzna wszedł na stojącą na kraśnickim dworcu kolejowym lokomotywę i nie chce z niej zejść. Maszynista oraz przybyły na miejsce patrol próbowali przekonać 39-letniego mieszkańca powiatu janowskiego do zejścia na ziemię. Ten jednak upierał się na swoim, chciał jechać do domu na lokomotywie.

Kiedy prośby nie przyniosły skutku funkcjonariusze zmuszeni  byli ściągnąć podróżnika siłą na peron. Najprawdopodobniej wcześniej odcięto zasilanie z sieci trakcyjnej. Mężczyzna używał słów wulgarnych, twierdził że wcześniej spożywał alkohol i że chce jechać do domu.

39 latek odmówił przyjęcia mandatu od mundurowych, w związku z czym sporządzony zostanie wniosek o ukaranie za zereg popełnionych na torowisku wykroczeń.  W dalszą podróż udał się już pieszo.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem Polityka prywatności