Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Kolejna wycieczka pociągami POLREGIO po lubuskim. Tym razem celem wyprawy będzie Łagów

Kolejna wycieczka pociągami POLREGIO po lubuskim. Tym razem celem wyprawy będzie Łagów fot. POLREGIO

Tym razem  – 15 września – w ramach akcji “Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO” chętni wyruszą do Łagowa by zobaczyć tam najciekawsze miejsca do zwiedzania.

Podczas wyprawy uczestnicy wycieczki będą mieli okazję do poznania do najciekawszych miejsc Łagowa. Wraz z przewodnikiem poznają tajemnice kryjące się w zabytkowych murach. Podczas wyprawy zaplanowany został również rejs statkiem po urokliwym łagowskim jeziorze.

 

 

 

Nie zabraknie oczywiście czasu wolnego a na zakończenie, żeby naładować akumulatory po pełnym wrażeń dniu, zaprosimy Państwa na ognisko z kiełbaskami – napisał przewoźnik na stronie POLREGIO.pl

 

Ceny biletów:
 • Zielona Góra:
  – normalny 50,00
  – zielonogórzanie 50+ 45,00 zł.
 • Gorzów Wielkopolski:
  – normalny 45,00 zł.
 • Sulechów:
  – normalny 40,00 zł.
 • Świebodzin i Zbąszynek
  – normalny 30,00 zł.

Od niniejszych cen zgodnie z warunkami taryfowymi obowiązują ulgi ustawowe; bilety dostępne będą od 11.09 (środa) w kasach biletowych przewoźnika POLREGIO w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.

 

Źródło: POLREGIO

Podróżni z Gorzowa Wielkopolskiego wyruszą pociągiem planowym 87564 ze stacji Gorzów Wlkp. o godz. 9:46 i w Zbąszynku przesiądą się do pociągu specjalnego. Powrót ze Zbąszynka zaplanowany jest na godz. 18:57.