NaKolei.pl WiadomościPrawo i przetargi Koleje Śląskie z ofertami na naprawy okresowe Elfów i Impulsa

Koleje Śląskie z ofertami na naprawy okresowe Elfów i Impulsa

Redakcja
Fot. Koleje Śląskie

W ostatnich dniach Koleje Śląskie otworzyły oferty w dwóch przetargach na wykonanie napraw okresowych ezt-ów. Co ciekawe, w obu przypadkach, propozycje mieszczą się w szacunkach zamawiającego.

Pierwszy przetarg dotyczy wykonania usługi naprawy 4. poziomu utrzymania 6 sztuk elektrycznych zespołów trakcyjnych 27WEb (6-członowych Elfów)wraz z wykonaniem prac dodatkowych.

Oferty złożyli w nim:

  1. Pesa Mińsk Mazowiecki Spółka Akcyjna, cena oferty brutto: 41.925.780,00 zł;
  2. Public Transport Service sp. z o. o., cena oferty brutto: 47.395.836,00 zł.

Zamawiający na ten cel chce przeznaczyć 49.519.431,00 zł brutto.

Przedmiot zamówienia powinien być świadczony przez wykonawcę posiadającego wdrożony system zarządzania jakością w odniesieniu do branży kolejowej potwierdzony certyfikatem IRIS (ISO/TS 22163). Przedmiot zamówienia winien być realizowany z zachowaniem standardów w zakresie jakości, niezawodności i bezpieczeństwa technicznego zgodnymi ze standardami IRIS.

Drugie zamówienie obejmuje natomiast wykonanie usługi naprawy 4. poziomu utrzymania elektrycznego zespołu trakcyjnego 35WE-007 (6-członowy Impuls) wraz z pracami dodatkowymi.

Tu oferty złożyli:

  • Public Transport Service sp. z o. o., cena oferty brutto: 6 884 310,00 zł,
  • NEWAG S. A.,  cena oferty brutto: 6 765 000,00 zł.

Koleje Śląskie na ten cel chciały przeznaczyć  7.020.840,00 zł brutto.

Tu także zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był świadczony przez wykonawcę posiadającego wdrożony system zarządzania jakością w odniesieniu do branży kolejowej potwierdzony certyfikatem IRIS. Przedmiot zamówienia winien być realizowany z zachowaniem standardów w zakresie jakości, niezawodności i bezpieczeństwa technicznego zgodnymi ze standardami IRIS.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności