Działania Przewozy pasażerskie

Koleje Dolnośląskie partnerem klubu Miedź Legnica

Koleje Dolnośląskie partnerem klubu Miedź Legnica fot. KD

Koleje Dolnośląskie zostały nowym partnerem występującego w Ekstraklasie klubu piłkarskiego Miedź Legnica. To dobra wiadomość dla podróżujących na mecze drużyny.

Na mocy współpracy Kolei Dolnośląskich z klubem Miedź Legnica przewoźnik regionalny umożliwi kibicom tańszą podróż na mecze piłkarskie rozgrywane w Legnicy. Współpraca stron to wzajemna promocja klubu i kolejowej spółki oraz wspólne akcje marketingowe.

Od najbliższego spotkania w Legnicy kibice będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty. Udając się Kolejami Dolnośląskimi na mecz na Stadion im. Orła Białego otrzymają ulgę na przejazd tam i z powrotem w wysokości 50%. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie ważnego biletu na rozgrywane w danym dniu spotkanie.

Miedź Legnica to klub piłkarski posiadający już bogatą historię. To pierwszy sezon w Ekstraklasie dla tej drużyny, dlatego tym bardziej cieszymy się, że wspólnie z Miedzią możemy uczestniczyć w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Polsce – mówi Członek Zarządu Kolei Dolnośląskich Cezary Pacamaj. – To przede wszystkim niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich kibiców, którzy w komfortowych warunkach mogą dotrzeć na mecze. Dzięki temu wygodnie dojeżdżają do celu, a następnie mogą skupić się wyłącznie na kibicowaniu swojej ukochanej drużynie – dodaje Pacamaj.

Jesteśmy dumni, że partnerem Miedzi są Koleje Dolnośląskie! Ekstraklasowe mecze Miedzi na stadionie w Legnicy to atrakcyjne i emocjonujące widowiska, które przyciągają kibiców z całego Dolnego Śląska. Często podróżują oni do Legnicy właśnie pociągami KD. Dzięki naszej współpracy dotarcie fanów z całego regionu na mecze do Legnicy będzie jeszcze łatwiejsze. Można powiedzieć, że kolej łączy kibiców, a teraz… Kolej na Miedź – zapowiada Tomasz Brusiło, członek Zarządu MKS Miedź Legnica SA.