NaKolei.pl WiadomościPrzewozy pasażerskie Kasy i biletomaty KŚ: Jutro możliwe utrudnienia w zakupie biletów. Również POLREGIO

Kasy i biletomaty KŚ: Jutro możliwe utrudnienia w zakupie biletów. Również POLREGIO

Redakcja

Prace operatora łączności telekomunikacyjnej mogą spowodować problem z zakupem biletów poprzez kasy stacjonarne i biletomaty Kolei Śląskich. Utrudnienia mogą wystąpić jutro, 21 sierpnia.

Koleje Śląskie informują, że w związku z pracami technicznymi prowadzonymi przez operatora łączności telekomunikacyjnej, w dniu 21.08.2018 r. mogą wystąpić utrudnienia podczas zakupu biletów KŚ i POLREGIO. Mowa o zakupie biletów przez kasy stacjonarne i biletomaty śląskiego przewoźnika.

Zakup biletu w innych kanałach elektronicznych: e-KŚ, e-podróżnik, SkyCash oraz u personelu pokładowego powinien przebiegać bez zakłóceń.

Utrudnienia wynikają z prac serwisowych jakie operator łączności telekomunikacyjnej zaplanował na noc z poniedziałku na wtorek, czyli z 20 na 21 sierpnia. W przypadku utrzymania się problemów z działaniem biletomatów i kas stacjonarnych we wtorek 21 sierpnia, personel pokładowy w naszych pociągach nie będzie pobierał opłaty dodatkowej za wystawienie biletu.

Gdzie kupić bilet?

Problemy z zakupem biletów na pociągi POLREGIO będą związane z wprowadzaną tego dnia zmianą cen biletów przez spółkę Przewozy Regionalne. Szczegóły na stronie Kolei Śląskich.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności