Przewozy pasażerskie
Partnerzy działu

Karta Dużej Rodziny POLREGIO sprawdzi się na wyjazdach świątecznych

Karta Dużej Rodziny POLREGIO sprawdzi się na wyjazdach świątecznych fot. POLREGIO

W komfortowym podróżowaniu po Polsce w czasie świątecznym pomoże z całą pewnością Karta Dużej Rodziny. Dzięki niej można wygenerować oszczędności na wielu trasach.

Karta Dużej Rodziny uprawnia do przejazdów pociągami spółki Przewozy Regionalne, na podstawie biletów jednorazowych z ulgą 37%, biletów miesięcznych imiennych z ulgą 49%. Oszczędności można uzyskać zarówno z poziomu taryfy podstawowej, jak i w przypadku ofert specjalnych.

POLREGIO na swojej stronie opublikowało tabelę przedstawiającą korzyści z podróżowania pociągami REGIO z Kartą Dużej Rodziny. Kalkulacja sporządzona została dla średniej odległości przejazdu 54 km. W taryfie podstawowej za bilet normalny zapłacimy 14,60 zł. Posiadacze KDR za bilt jednorazowy z ulgą 37% zapłacą 9,20 zł, generując oszczędności w wysokości 5,40 zł.

Podobną kalkulacją objęto taryfę RAZEM, taryfę podkarpacką, bilet lubartowski, bilet świętokrzyski, taryfę kujawsko-pomorską, Tani Bilet, Bilet Górski, Taryfę Małopolską (szczegóły na stronie POLREGIO).

Ulgi dla posiadaczy KDR bedą naliczane również w przypadku biletów czasowych: w aglomeracji wrocławskiej, na obszarze województwa pomorskiego, na obszarze miasta Szczecina, Poznańskiego Węzła Kolejowego i aglomeracji łódzkiej oraz biletów czasowych i strefowych miesięcznych w aglomeracji krakowskiej.

Dla posiadaczy KDR przewidziano również niższą cenę REGIOkarty (105 zł półroczna, 175 zł roczna). Szczegóły na stronie przewoźnika.