Kolej jest dla ludzi Kolej na świecie Przewozy pasażerskie

Jest już nowy kalendarz sprzedaży biletów Leo Express

Jest już nowy kalendarz sprzedaży biletów Leo Express fot. facebook LEO Express

Już teraz można planować swoje przyszłe podróże na pokładzie czeskiego przewoźnika. Dziś opublikowano nowy kalendarz sprzedaży biletów Leo Express.

Jest już nowy kalendarz sprzedaży biletów Leo Express. Już dziś możemy zaplanować podróż wybiegając naprzód aż do 8 października. Czeski przewoźnik przekazał informację, że od dziś można zabukować bilety na najbliższe dwa miesiące.

Leo Express oferuje, ku zadowoleniu polskich podróżnych przejazdy na trasie Praga-Kraków. Nowość ta wprowadzona została niedawno, bo 20 lipca br.

Bilety na przejazdy pociągami przewoźnika można zakupić już od 19 zł. Poniżej przykładowe trasy i ceny:

Kraków – Praga od 19 zl
Katowice – Praga od 19 zl
Tychy – Praga od 19 zl
Kraków – Ostrawa od 19 zl
Katowice – Ołomuniec od 19 zl
Tychy – Kraków od 13 zl
Pszczyna – Kraków od 13 zl

Połączenia na trasie Praga-Kraków realizowane są za pomocą Flirtów produkcji Stadlera. Ponadto przewoźnik ma do zaoferowania przewozy w połączeniu pociągu z linią autobusową Warszawa – Ostrava – Brno – Wiedeń. To wygodny i łatwy transfer do połączeń WESTbahn, które kursują do takich miast jak St. Pölten, Amstetten, Linz, Wels, Attnang-Puchheim i Salzburg. Bilety nie mogą być kupowane niezależnie, ale tylko w połączeniu z autobusem + pociągiem. Jednolita cena biletu w jedną stronę za połączenia WESTbahn wynosi zawsze 66 zł. Szczegóły na stronie Leo Express.