Działania Kolej jest dla ludzi Konferencje i spotkania Przewozy pasażerskie

8 marca na dworcu Łódź Fabryczna powstanie Stacja Kobiet

8 marca na dworcu Łódź Fabryczna powstanie Stacja Kobiet fot. ŁKA

8 marca jest dniem wszystkich kobiet. Pamięta o nich Łódzka Kolej Aglomeracyjna, która zaprasza na wyjątkowe spotkanie na dworcu Łódź Fabryczna. Przez jeden dzień będzie to Stacja Kobiet.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zaprasza w czwartek (8 marca) na stację Łódź Fabryczna. Tam w ramach Dnia Kobiet powstanie Stacja Kobiet – miejsce spotkań dla pań, które będą chciały świętować równocześnie dbając o siebie i swoje zdrowie.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. W ramach akcji ,,Stacja Kobiet” panie, które pojawią się na dworcu będą mogły skorzystać z konsultacji lekarzy (m.in. z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii) z Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Będą możliwe konsultacje z pulmonologiem i kardiologiem z Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji. Studentki z Uniwersytetu Medycznego będą edukować, jak poprawnie przeprowadzić samobadanie piersi. Na spotkaniu będzie można porozmawiać o profilaktyce w zakresie raka szyjki macicy.

Wszystko to będzie dostępne dla pań w dniu 8 marca (czwartek) w godzinach 13:00-17:00 na dworcu kolejowym Łódź Fabryczna (hala wschodnia od al. Scheiblerów).

ŁKA zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą biletową skierowaną do wszystkich świętujących w tym dniu kobiet. To specjalna oferta ,,Dzień Kobiet z ŁKA”. W tym dniu będzie można liczyć na atrakcyjne cenowo bilety na podróż po regionie. Więcej na ten temat na stronie przewoźnika.