Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Z POLREGIO na 759. Jarmark św. Dominika

Z POLREGIO na 759. Jarmark św. Dominika Fot. Polregio

Jarmark św. Dominika to barwne wydarzenie, które od stuleci przyciąga turystów do Gdańska. POLREGIO, jako oficjalny przewoźnik Jarmarku, zachęcają do przeżycia weekendowej przygody w Trójmieście w atrakcyjnej cenie.

Jarmark św. Dominika to gdańska tradycja sięgająca roku 1260. Tegoroczny jarmark odbywa się już 759 raz, w dniach 27 lipca – 18 sierpnia 2019 r. Stragany przyciągają bogatą ofertą artykułów historycznych, artystycznych, jak również szerokim wyborem dań i potraw z całego świata. Wśród atrakcji będą m.in. konkursy na najlepszy chleb domowego wypieku i na Smakołyk Święta Chleba. Na wielki finał, w sobotę 17 sierpnia, przygotowano pokaz magiczny na Wyspie Ołowianka.

Cieszymy się, że możemy wspierać tak ważne wydarzenie jak Jarmark św. Dominika, przyciągające do Gdańska tłumy turystów. Dzięki atrakcyjnej cenie biletu turystycznego i dogodnym połączeniom kolejowym, tysiące turystów mogą spędzić niesamowity weekend, który pozostanie na długo w ich pamięci. Podróż pociągiem POLREGIO na Jarmark pozwoli w pełni doświadczyć wszystkich jego atrakcji, bez stresowania się szukaniem miejsca parkingowego czy stania w weekendowym korku – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne (POLREGIO).

POLREGIO zaprasza podróżnych do skorzystania z pociągów REGIO by odwiedzić Jarmark na podstawie Mini Biletu Turystycznego przez trzy najbliższe weekendy. Bilet wielokrotnego przejazdu w cenie 39 zł jest ważny od godziny 18:00 w piątek do 6:00 w poniedziałek, można go kupić w systemie bilety.polregio.pl oraz w aplikacji mobilnej POLREGIO. Więcej informacji o ofercie biletów turystycznych tutaj.