NaKolei.pl Wiadomości Z mPay opłacisz parking przy dworcach kolejowych

Z mPay opłacisz parking przy dworcach kolejowych

MM
Fot. "Maciej z Poznania"

Aplikacja mPay rozszerza zakres swoich usług. Tym razem umożliwi opłacenie parkingu przy dworcach kolejowych w takich miastach jak: Gdańsk, Gniezno, Kołobrzeg, Opole, Wrocław, Warszawa Gdańska oraz Warszawa Wschodnia.

mPay to wielofunkcyjna aplikacja, która m.in. ułatwia podróżowanie i funkcjonowanie w mieście. Za jej pośrednictwem możemy kupować bilety komunikacji miejskiej, bilety kolejowe i autobusowe, opłacać przejazd autostradami, regulować  opłaty za parkowanie w płatnych strefach parkowania oraz za parkowanie na parkingach dworcowych.

Od maja br. użytkownicy mPay mogą kupować bilety na przejazdy pociągami PKP Intercity. Więcej pisaliśmy o tym tu.

Aplikacja wciąż poszerza zakres usług i zasięg działania. Od 15 maja mieszkańcy i podróżni mogą wygodnie opłacić parkowanie przy dworcach kolejowych w Gdańsku (a także w strefie płatnego parkowania, oraz kupić bilety komunikacji miejskiej), w Gnieźnie, Kołobrzegu, Opolu, Wrocławiu (tu również za pomocą aplikacji opłacimy komunikację miejską), w Warszawie Gdańskiej oraz Warszawie – Wschodniej.  Wcześniej z mPay można było parkować przy dworcach PKP Bydgoszcz oraz Warszawa – Centralna.

Dążymy do tego, aby nasza aplikacja podnosiła jakość miejskiego życia i podróżnych.  Uregulowanie opłaty za postój poprzez aplikację mPay to nie tylko wygodniejsza alternatywa dla parkomatów, ale i oszczędność. Postój można  przedłużyć lub zakończyć w wybranym momencie, dzięki czemu nie ryzykujemy zapłacenia mandatu i przepłacenia, gdy źle określimy czas parkowania – mówi Andrzej Basiak, Prezes mPay S.A.

W przypadku podróżnych dodatkowym udogodnieniem – dostępnym tylko w aplikacji mPay – jest dostęp do multiwyszukiwarki połączeń m.in. kolejowo-autokarowych. Dzięki niej użytkownicy nie tylko zyskują informację o najszybszych i najbardziej korzystnych połączeniach. Co więcej, w tym samym miejscu mogą też zakupić wybrany bilet, uzyskać rzetelną informację o szczegółach trasy i zobaczyć jej wizualizację na mapie.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności