Przewozy pasażerskie Wiadomości
Partnerzy działu

Z Leo Express z Krakowa do parków wodnych lub bezpośrednio na stok narciarski

Z Leo Express z Krakowa do parków wodnych lub bezpośrednio na stok narciarski fot. Leo Express

Leo Express uruchamia nowe połączenie pomiędzy Krakowem, Tatrami i Beszeniową, idealne nawet na jednodniowe wycieczki. Przystanki zlokalizowane są bezpośrednio przed parkami wodnymi. Pomyślano także o miłośnikach białego szaleństwa, zapewniając możliwość przewozu nart i dając możliwość bezpośredniego dotarcia pod stoki ośrodków narciarskich.

Autobus zatrzymuje się przed parkami wodnymi: Terma Bania w Białce Tatrzańskiej, Aquacity Poprad, Tatralandia i Aquaparkiem Bešeňová. Leo Express wspólnie z partnerami przygotowuje zniżki dla swoich klientów w tych aquaparkach. Połączenie będzie również zapewniać dojazd do ośrodków narciarskich, takich jak: Białka Tatrzańska, Zdiar, Tatrzańska Łomnica i Stary Smokowiec. Również z tymi partnerami Leo Express przygotowuje dla swoich klientów rabaty sięgające nawet kilkudziesięciu procent. Zimą klienci mogą również skorzystać ze ski busów z Liptowskiego Mikulasza do Jasnej oraz ze Zdziaru do Bachledowej Doliny. W autobusach Leo Express możliwy jest przewóz nart.

mat. Leo Express

Po prostu wsiądź do autobusu Leo Express i pozwól nam zabrać się bezpośrednio “pod drzwi”  aquaparku czy na stok ośrodka narciarskiego, a następnie następnie w komfortowych warunkach odwieźć się z powrotem. Oczywiście na pokładzie jest bezpłatny dostęp do WiFi, gniazdko elektryczne i darmowa woda. Bilety można kupić już od 19 PLN – mówi Juraj Andrejka, dyrektor Leo Express na Polskę i Ukrainę.

mat. Leo Express

Nowe połączenie już od 1 grudnia 2019 r. Bilety już w sprzedaży, ceny od 19 zł.