Działania Kadry i ludzie

Z inicjatywy pracowników PKP CARGO powstała zbiórka pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem

Z inicjatywy pracowników PKP CARGO powstała zbiórka pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem Mat. Fundacja Grupy PKP

Z inicjatywy maszynistów, rewidentów taboru, ustawiaczy manewrowych, odprawiaczy pociągów, organizatorów przewozów, dyspozytorów i pracowników biurowych w PKP CARGO S.A. Fundacja Grupy PKP zorganizowała zbiórkę pracowniczą na rzecz walki z COVID19. Zebrane pieniądze zostaną przekazane służbie zdrowia.

Pomysł zbiórki wyszedł od pracowników przewoźnika towarowego, którzy chcą wesprzeć działania kolejarzy w czasach walki z koronawirusem.

Zmagamy się z epidemią, zagrażającą zdrowiu i życiu. Sytuacja ta wymaga podejmowania wyjątkowych działań, wzajemnej współpracy i pomocy najbardziej potrzebującym. Jestem maszynistą z dużym stażem pracy i wiem jak bardzo wymagająca jest teraz nasza praca i wszystkich ludzi związanych z branżą kolejową. Apeluję o przekazywanie środków finansowych na konto Fundacji Grupy PKP. Pomóżmy służbie zdrowia w tym trudnym czasie. – powiedział Mirosław Maksymiuk, maszynista PKP CARGO S.A., pomysłodawca zbiórki.

Jak można pomóc?

Fundacja Grupy PKP uruchomiła specjalne konto do przekazywania darowizny. Zbiórka trwa do odwołania.
Prosimy o przekazywanie wpłat na numer konta Fundacji: 16 1320 0019 1649 3010 2000 0015, treść przelewu: darowizna na cele statutowe – koronawirus.
Dziękujemy za chęć pomocy służbie zdrowia, podczas zagrożenia koronawirusem. Liczy się każda złotówka.

/Fundacja Grupy PKP