Strona główna » Wiadomości » Przewozy pasażerskie » SKPL pojedzie na trasie Sanok – Ustrzyki Dolne? Polregio szuka operatora

SKPL pojedzie na trasie Sanok – Ustrzyki Dolne? Polregio szuka operatora

Adrian Izydorek
Fot. YT / Patryk

POLREGIO szuka operatora, który podstawi tabor i zapewni obsługę trakcyjną do realizacji przewozów na trasie Sanok – Ustrzyki Dolne – Sanok.

W tym celu przewoźnik opublikował postępowanie przetargowe, którego przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób pojazdem kolejowym wraz z usługą trakcyjną na linii nr 108 w relacji Sanok – Ustrzyki Dolne w ilości trzech par pociągów w dni robocze oraz dodatkowo dwóch par pociągów w okresie wakacyjnym w soboty i niedziele.

POLREGIO wymaga od wykonawcy, aby ten dysponował co najmniej dwoma spalinowymi jednostkami, w każdej musi być co najmniej 50 miejsc siedzących dla pasażerów. Zamawiający chciałby podpisać umowę z wykonawcą, tak aby realizację przewozów rozpocząć już od 1 marca i umowa byłaby ważna do 29 grudnia 2023 roku. Pracę eksploatacyjną w tym terminie określa się na poziomie 56 256,08 pojazdokilometrów.

POLREGIO stawia jako warunek fakt, że wykonawca musi wykazać, że w okresie ostatnich 5 lat wykonał lub wykonuje co najmniej 1 umowę na usługę trakcyjną o wartości nie mniejszej niż 300 tys. zł.

Zapewne wpłynie oferta SKPL, którego siedziba znajduje się Sanoku. Ważne jest, aby przewoźnik wstrzelił się z ceną w szacunki zamawiającego, ponieważ oferta będzie oceniana na podstawie wyłącznie jednego kryterium: ceny.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności