Strona główna » Wiadomości » Kadry i ludzie » Redakcja NaKolei.pl życzy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Redakcja NaKolei.pl życzy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Redakcja

Drogie Panie! 8 marca jest dniem wyjątkowym. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet cała redakcja portalu NaKolei.pl życzy Wam wszystkiego co najlepsze!

Na kolei w zawodzie maszynisty pracuje w Polsce 17 kobiet. Z danych UTK wynika, że większość z nich na szlaku można spotkać w woj. wielkopolskim (w pociągach POLREGIO i Kolei Wielkopolskich). Liczymy, że z roku na rok liczba kobiet maszynistek będzie rosła. To dowód na to, że Panie wcale nie są słabą płcią i coraz odważniej realizują swoje plany i marzenia. Tak trzymać!

Wszystkim Paniom, naszym Czytelniczkom, Pracownicom kolei, życzymy zdrowia, szczęścia, pomyślności i sukcesów w sferze prywatnej jak i zawodowej. Mamy nadzieję, że będziecie doceniane nie tylko od święta, ale i na co dzień.

Drogie Panie! Wiedzcie, że pamietamy o Was i dziękujemy za to, że jesteście 🙂

 Życzymy Wam dobrego dnia!

Redakcja portalu NaKolei.pl

Podobne artykuły